O BLOGU

"Dania na przyjęcia" powstały z myślą o wszystkich, którzy tak jak my, lubią zapraszać przyjaciół, rodzinę lub znajomych na domowe przyjęcia, jednak nie chcą ograniczać się do podania paluszków lub chipsów. Nie chcą również spędzić całego dnia w kuchni. Dania efektywne nie muszą być wcale czaso- i praco-chłonne, wystarczą dobrej jakości składniki, oryginalny pomysł i "dobre chęci". Zamieszczone przepisy są łatwe i szybkie w zrobieniu, można je przygotować dzień wcześniej (lub nawet zamrozić), natomiast do ich podania nie potrzeba 100-letniej porcelany od prababci, bowiem w większości jest to tzw. "finger food".
Z czasem pragnę rozszerzyć bloga o zagadnienia dań na imprezy tematyczne, które w zależności o okazji mogą przybrać dowolną formę: np. wieczór z czekoladą lub potrawy w barwach narodowych na spotkanie piłkarskie.

Zatem zapraszam do gotowania. Nie ograniczajcie się jednak tylko do siebie. Zaangażujcie w przygotowanie dań przyjaciół. Wtedy jedzenie jeszcze lepiej smakuje a i można się przy tym świetnie bawić.

Ostatnie wpisy